BZT52C51
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZT52C51
JLCPCB Part #
C968149
Package
SOD-123
Description
1 Independent 180Ω 48V~54V 500mW 50nA@37.5V 51V SOD-123 Zener Diodes ROHS