BZX84C39W
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZX84C39W
JLCPCB Part #
C968270
Package
SOT-323(SC-70)
Description
1 Independent 100nA@27.3V 130Ω 200mW 37V~41V 39V SOT-323(SC-70) Zener Diodes ROHS