BZT52B9V1S
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZT52B9V1S
JLCPCB Part #
C699179
Package
SOD-323(SC-90)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@7V 100Ω 10Ω 200mW 8.92V~9.28V 9.1V SOD-323(SC-90) Zener Diodes ROHS