BZT52B22
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZT52B22
JLCPCB Part #
C699183
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@17V 21.56V~22.44V 22V 500mW 55Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS