MG35P12E1A
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MG35P12E1A
JLCPCB Part #
C2942707
Package
插件,107.5x45mm
Description
-40℃~+150℃ 0.27uC 1.2kV 1.95mJ 141ns 2.35V@35A,15V 2.5nF@25V 20ns 227W 35A 4.45mJ 5.2V@1.2mA 插件,107.5x45mm IGBT Transistors / Modules ROHS