SS5U100PA
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SS5U100PA
JLCPCB Part #
C698776
Package
TO-277
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 100V 100uA@100V 200A 5A 800mV@5A TO-277 Schottky Diodes ROHS