YWIF3225-8R2K
MFR.Part #
YWIF3225-8R2K
JLCPCB Part #
C22447821
Package
SMD,3.5x2.9mm
Description
1.6Ω 15@7.9MHz 305mA 33MHz 8.2uH Wire-wound chip inductor ±10% SMD,3.5x2.9mm Inductors (SMD) ROHS