YPRH104R-6R8M
MFR.Part #
YPRH104R-6R8M
JLCPCB Part #
C514820
Package
SMD,10.2x10mm
Description
27mΩ 4.5A 4.8A 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS