YSLF1045-100M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YSLF1045-100M
JLCPCB Part #
C693872
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
10uH 2.5A 44mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS