TCMC-1090-150-M-1A
Extended
Manufacturer
YOUCHI
MFR.Part #
TCMC-1090-150-M-1A
JLCPCB Part #
C52195084
Package
SMD-4P,10.2x9.2mm
Description
15uH 34mΩ 4.5A 9A Molded Inductor ±20% SMD-4P,10.2x9.2mm Power Inductors ROHS