MMSZ8V2CW
Extended
Manufacturer
YONGYUTAI
MFR.Part #
MMSZ8V2CW
JLCPCB Part #
C2922773
Package
SOD-123
Description
1 Independent 15Ω 500mW 7.7V~8.7V 700nA@5V 8.2V 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS