BZT52C4V7
Extended
Manufacturer
YONGYUTAI
MFR.Part #
BZT52C4V7
JLCPCB Part #
C5180098
Package
SOD-123
Description
1 Independent 3uA@2V 4.4V~5V 4.7V 500mW 500Ω 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS