VRB2415YMD-10WR3
MFR.Part #
VRB2415YMD-10WR3
JLCPCB Part #
C5369717
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 11mm 15V 18V~36V 1mA 25.4mm 25.4mm 250kHz 470uF 50mVp-p 666mA 90% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS