WRB24300MD-4W
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
WRB24300MD-4W
JLCPCB Part #
C19724238
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10mA 10mm 125kHz 18V~36V 25.4mm 25.4mm 300V 4W 75% Short Circuit Protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS