URB4815S-10WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
URB4815S-10WR3
JLCPCB Part #
C46594354
Package
SIP,22x9.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 12mm 150mVp-p 15V 18V~75V 220uF 22mm 300kHz 667mA 86% 9.5mm Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS