LS10-13B05R3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
LS10-13B05R3
JLCPCB Part #
C46594417
Package
SIP,32x14.5mm
Description
-40℃~+85℃ 0.1W 100V~430V 10W 12000uF 2A 4kV 5V 78% 80mVp-p 85VAC~305VAC AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection ±2% SIP,32x14.5mm AC-DC Power Modules ROHS