URA2405YMD-10WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
URA2405YMD-10WR3
JLCPCB Part #
C5369745
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 10W 1100uF 11mm 1A 2 25.4mm 25.4mm 250kHz 50mVp-p 85% 9V~36V Short Circuit Protection ±5V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS