LD03-23B15R2
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
LD03-23B15R2
JLCPCB Part #
C46594384
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
0.1W 100V~430V 120mVp-p 15V 200mA 3W 4kV 680uF 79% 85VAC~305VAC Short Circuit Protection ±2% Plugin,25.4x25.4mm AC-DC Power Modules ROHS