VRB1224S-10WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
VRB1224S-10WR3
JLCPCB Part #
C7468827
Package
SIP,22x9.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 12mm 220uF 22mm 24V 300kHz 417mA 75mVp-p 86% 9.5mm 9V~18V Regulated type Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS