URB2424S-10WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
URB2424S-10WR3
JLCPCB Part #
C5369858
Package
SIP,22x9.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 12mm 22mm 24V 300kHz 36V 417mA 75mVp-p 88% 9.5mm Short Circuit Protection SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS