AM10CW-2424S-NZ
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
AM10CW-2424S-NZ
JLCPCB Part #
C22372435
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100uF 10W 11mm 24V 25.4mm 25.4mm 250kHz 416mA 80mVp-p 88% 9V~36V Short Circuit Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS