URA2412YMD-10WR3
MFR.Part #
URA2412YMD-10WR3
JLCPCB Part #
C5369747
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 10W 11mm 2 25.4mm 25.4mm 250kHz 330uF 416mA 80mVp-p 88% 9V~36V Regulated type Short Circuit Protection ±12V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS