YSPIT0420A-2R2M
MFR.Part #
YSPIT0420A-2R2M
JLCPCB Part #
C18199431
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
2.2uH 38.7mΩ 5.6A 6.5A Molded Inductor ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS