YDFW1918T-203L01510
MFR.Part #
YDFW1918T-203L01510
JLCPCB Part #
C5339286
Package
插件,23.5x14mm
Description
1.8kV 2 20mH@1KHz 260mΩ 插件,23.5x14mm Common Mode Filters ROHS