YP0502-2R2M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YP0502-2R2M
JLCPCB Part #
C576578
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
2.2uH 3.5A 70mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS