YSPI1360-100M
MFR.Part #
YSPI1360-100M
JLCPCB Part #
C5158935
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
10A 10uH 12.5A 20.7mΩ Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS