YPRH1209-101M
MFR.Part #
YPRH1209-101M
JLCPCB Part #
C718307
Package
SMD,12x12mm
Description
100uH 126mΩ 2.31A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS