YSPI1050-1R5M
MFR.Part #
YSPI1050-1R5M
JLCPCB Part #
C497892
Package
SMD,11.5x10mm
Description
1.5uH 16A 23A 3.5mΩ Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS