YLCM0905C-510T
MFR.Part #
YLCM0905C-510T
JLCPCB Part #
C5137117
Package
SMD-4P,9.2x6mm
Description
-40℃~+80℃ 10MΩ 1kΩ@50MHz 2 320mΩ 50V 51uH@1kHz 800mA SMD-4P,9.2x6mm Common Mode Filters ROHS