YSPI1030S-4R7M
MFR.Part #
YSPI1030S-4R7M
JLCPCB Part #
C50086671
Package
SMD,11.5x10mm
Description
10A 24mΩ 4.7uH 7A ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS