YSEQ2615L-100K
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YSEQ2615L-100K
JLCPCB Part #
C7503534
Package
Plugin
Description
10uH 2mΩ 35A 35A Flat-wire wound inductor ±10% Plugin Power Inductors ROHS