YSPI090840TY-100M
MFR.Part #
YSPI090840TY-100M
JLCPCB Part #
C19630748
Package
SMD,9.7x8.5mm
Description
10.5A 10uH 51.8mΩ 8A Molded Inductor ±20% SMD,9.7x8.5mm Power Inductors ROHS