YPRH1207-2R2M
MFR.Part #
YPRH1207-2R2M
JLCPCB Part #
C718298
Package
SMD,12x12mm
Description
12mΩ 2.2uH 8A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS