YSPIT0520A-1R0M
MFR.Part #
YSPIT0520A-1R0M
JLCPCB Part #
C19188677
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
10.5A 13.8mΩ 14.5A 1uH Molded Inductor ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS