YSPI0724S-3R3M
MFR.Part #
YSPI0724S-3R3M
JLCPCB Part #
C51905149
Package
SMD,7x6.6mm
Description
3.3uH 39mΩ 5.5A 8A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS