YNR6020-470M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YNR6020-470M
JLCPCB Part #
C341049
Package
SMD,6x6mm
Description
430mΩ 47uH 700mA 700mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS