YNR4020-100M
MFR.Part #
YNR4020-100M
JLCPCB Part #
C340381
Package
SMD,4x4mm
Description
1.6A 10uH 165mΩ 900mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS