YSPI0724S-1R0M
MFR.Part #
YSPI0724S-1R0M
JLCPCB Part #
C51905146
Package
SMD,7x6.6mm
Description
13.5mΩ 15A 1uH 9A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS