YPRH1508-1R0M
MFR.Part #
YPRH1508-1R0M
JLCPCB Part #
C970534
Package
SMD,15x15mm
Description
1uH 26A 8mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,15x15mm Power Inductors ROHS