YSPI0715S-4R7M
MFR.Part #
YSPI0715S-4R7M
JLCPCB Part #
C46595843
Package
SMD,7x6.6mm
Description
3.2A 4.7uH 5A 85mΩ Molded Inductor ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS