YSPI0724S-100M
MFR.Part #
YSPI0724S-100M
JLCPCB Part #
C51905152
Package
SMD,7x6.6mm
Description
101mΩ 10uH 3.1A 4A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS