YPRH0704-331M
MFR.Part #
YPRH0704-331M
JLCPCB Part #
C514815
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.86Ω 320mA 330uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS