YI160808U601-2R0T
MFR.Part #
YI160808U601-2R0T
JLCPCB Part #
C2971884
Description
-40℃~+125℃ 1 100mΩ 2A 600Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS