YSPI0520T-4R7M
MFR.Part #
YSPI0520T-4R7M
JLCPCB Part #
C48887095
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
116mΩ 2.8A 4.7uH 5A Molded Inductor ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS