YSPI0420HS-1R0M
MFR.Part #
YSPI0420HS-1R0M
JLCPCB Part #
C49307997
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
1uH 30mΩ 6A 7A Molded Inductor ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS