YSPI1350T-100M
MFR.Part #
YSPI1350T-100M
JLCPCB Part #
C49140900
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
10uH 16A 25.5mΩ 9A Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS