YP1005-102M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YP1005-102M
JLCPCB Part #
C724325
Package
SMD,10x9mm
Description
1mH 2.7Ω 200mA Unshielded Inductor ±20% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS