YPRH1209-121M
MFR.Part #
YPRH1209-121M
JLCPCB Part #
C5200332
Package
SMD,12x12mm
Description
120uH 154mΩ 2.05A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS