YI201209U471-3R0T
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YI201209U471-3R0T
JLCPCB Part #
C20416198
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1 3A 470Ω@100MHz 55mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS