YLM9070-301T
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YLM9070-301T
JLCPCB Part #
C917656
Package
SMD-4P,9x7mm
Description
-30℃~+100℃ 10MΩ 2 300Ω@100MHz 500V 6A 6mΩ 80V SMD-4P,9x7mm Common Mode Filters ROHS